O nas

Domowa Opieka Medyczna jest polską firmą rodzinną powstałą w końcu 2003 roku, rozwijającą swoją działalność w sektorze usług medycznych realizowanych w warunkach ambulatoryjnych oraz w domu chorego.

o nas grazyna wojcikZałożycielem firmy oraz jej Prezesem jest dr n. o zdrowiu Grażyna Wójcik, pielęgniarka której dorobek zawodowy obejmuje między innymi doświadczenie pracy w szpitalach klinicznych, kierowanie dużym zespołem pielęgniarskim w Centrum Zdrowia Dziecka, pełnienie funkcji Dyrektora Departamentu w Ministerstwie Zdrowia, wieloletnią pracę naukowo-dydaktyczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz duże doświadczenie we współpracy z ośrodkami medycznymi w Europie i na świecie.

 

 

 

 

 

 

Domowa Opieka Medyczna Sp. z o. o. jest właścicielem NZOZ Domowa Opieka Medyczna Do–Med działającym na terenie Polski centralnej (województwo mazowieckie i łódzkie) i na terenie Polski południowo-wschodniej (województwo podkarpackie i lubelskie).

Rosnące zapotrzebowanie na usługi oferowane przez firmę, stały się podstawą do realizacji planów uruchomienia przychodni na terenie Gminy Drzewica. Spółka jest właścicielem Budynku Usług Medycznych w Jelni, gdzie realizowane są świadczenia zdrowotne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, fizjoterapii ambulatoryjnej, stomatologii. NZOZ Przychodnia Rodzinna DOM-MED jest nowoczesną placówką medyczną.

 

o-nas4

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą NZOZ na stronie przychodni:
www.przychodniajelnia.pl

 

 

System zarządzania Firmą

 

Od początku funkcjonowania, Domowa Opieka Medyczna wypracowała jednolite standardy organizacyjne umożliwiające sprawne funkcjonowanie wszystkich jednostek i komórek organizacyjnych, niezależnie od ich usytuowania terytorialnego. Potwierdzeniem wysokich standardów zarządzania w Firmie było uzyskanie w 2012r. CERTYFIKATU Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie: Świadczenie usług pielęgniarskiej domowej opieki długoterminowej oraz hospicjum domowego.

Centrala Firmy znajdująca się w Warszawie, realizuje funkcje wspierające czyli zapewnia obsługę finansową, prawną, informatyczną jak również prowadzi negocjacje w sprawie kontraktowania świadczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia. Równocześnie nasze jednostki rozmieszczone w poszczególnych województwach posiadają szeroki zakres samodzielności organizacyjnej i decyzyjnej.